Волинська велогонщиця Яна Беломоїна була одним з головних фаворитів на цьогорічному турнірі Alpentour Trophy в елітній жіночій категорії. І чемпіонка України, Європи та володар Кубка світу Беломоїна вкотре підтвердила свій статус на турнірі в Німеччині, - пише Інформаційне агенство Волинські новини.

Волинська спортсменка Яна Беломоїна посіла перше місце на турнірі Alpentour Trophy 2014. Наша спортсменка фінішувала з часом 11:45:39. Володарка «срібної» медалі швейцарка Мілена Ландтвіг відстала від українки на сім хвилин. ЇЇ час – 11:52:57.

Третю сходинку п’єдесталу посіла бельгійка Гіта Міхельс, яка показала час 11:55:33.

Зазначимо, у 2010 році Яна вперше взяла участь в альпійських перегонах Alpentour Trophy. Тоді вона зайняла загальне друге місце.

Нагадаємо, Яна Беломоїна на початку червня виборола «срібло» на етапі Кубка Європи в Німеччині. А перед тим на чеському етапі теж приїхала другою.