Волиняни Андрій Рибачок та Юрій Вандюк в категорії каное-війки на дистанції 1000 м завоювали срібні нагороди на Чемпіонаті світу з веслування серед юніорів та молоді. Світова першість відбувалася в угорському Сегеді, - повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

Перший на кілометрівці фінішував російський тандем Олексія Коровашкова та Ільї Первухіна через 3:29.026 хвилин після старту. Росіяни відразу ж вирвалися вперед і на точці 750 метрів відірвалися на 2.020 секунди, та на останній 250-метрівці волиняни трішки скоротили відставання.

Волинський дует від лідерів відстав лише на 1.388 секунди (3:20.414). Третіми на фініш прийшли поляки Міхал Кудла та Матеуш Камінскі (3:31.758).

Зазначимо, що Коровашков та Первухін на цій же дистанції вигравали «бронзу» на Олімпіаді Лондон-2014.

«Для нас це дуже непоганий результат. Жаль, що не перемогли, але й суперники були непрості, дуже сильні, - коментує Андрій Рибачок. - 1000 метрів – досить довга дистанція, тому потрібно витривалість тренувати. Підготовка в нас починається ще з осені. Це і кроси, ходьба на лижах, на воді 2-2,5 години працюємо».

Результат 3:20.414 хвилин для волинських веслувальників став найкращим у кар’єрі. Зараз хлопці готуються до Чемпіонату світу серед дорослих, що на початку серпня відбудеться у Москві.