Закінчився матч 9-го туру Чемпіонату України з футболу між донецьким «Шахтарем» та луцькою «Волинню». Рахунок в матчі 6:2 на користь донеччан. Поєдинок проходив у Львові на стадіоні «Арена Львів». Судив гру арбітр з Києва Сергій Даньковський. Пише Інформаційне агенство Волинські новини.

На гру команди вийшли в таких складах:

Шахтар (Донецьк): 30. Пятов, 33. Срна (к), 5. Кучер, 27. Чигринський, 44. Ракіцький, 17. Фернандо, 77. Ілсіньо, 11. Марлос, 89. Дентиньо, 9. Л.Адріано, 21. Гладкий

Запасні: 32. Каніболоцький, 18. Ордець, 8. Фред, 28. Тайсон, 29. А.Тейшейра, 20. Д.Коста, 66. Азеведо

Тренер: Мірча Луческу

Волинь (Луцьк): 42. Неділько, 3. Сімінін (к), 15. Жуніч, 4. Приндета, 7. Федорчук, 10. Бікфалві, 93. Матей, 9. Мемешев, 19. Кобахідзе, 13. Шабанов, 11. Селін

Запасні: 78. Літовченко, 39. Сваток, 30. Гуменюк, 33. Новак, 17. Маріотто, 98. Зінкевич, 38. Петров

Тренер: Віталій Кварцяний

"Шахтар" швидко вийшов уперед. Гладкий, на 3-й хвилині матчу, отримав м'яч штрафній зоні лучан, а потім скинув снаряд під удар Ілсіньо, який бити не став, а вирішив тонко прострелити на Дентіньо, який без всяких перешкод переграв Неділька, 1:0.

Та на 22-й хвилині, гості зрівнюють рахунок завдяки стандарту. М'яч після удару Бікфалві зі штрафного майданчика влетів у сітку рикошетом від руки Ілсіньо, 1:1.

На 36-й хвилині матчу Адріано закрив м'яч корпусом від опонента в чужій штрафній зоні, а потім вразив ворота "Волині", 2:1.

У другому таймі, на 47-й хвилині, донеччани показали зіграну комбінацію в дії. Срна потужно пальнув у дальній кут воріт Неділька після скидки партнера від кутового прапорця, 3:1.

Та за декілька хвилин лучани скоротили відставання. Бікфалві виконав простріл в один дотик на Селіна, який ефектно замкнув передачу партнера, 3:2.

На 85-й хвилині матчу Адріано вивів Тейшейру на зустріч з Неділько. М'яч після удару Алекса зачепив штангу і закотився у ворота 4:2.

Після цього лучани наче опустили руки. На 88-й хвилині Срна виконав прекрасний простріл на Дугласа. Неділько парирував перший удар Кости, а от з другим впоратися вже не зумів, 5:2. Ще один м'яч влітає у ворота Неділька на 91-й хвилині. Адріано накрутив двох захисників "Волині" і завдав точного удару по воротах - 6:2.

На 82-й хвилині матчу Віталій Володимирович Кварцяний схопився за серце, що не може не лякати.