Вісім разів до сьогодні «Волині» випадало проводити свої офіційні матчі у день 29 серпня, - інформує клубна прес-служба лучан.

Стосовно домашніх матчів відзначимо, що усі вони завершилися з однаковим рахунком 2:1. У 1965-му наші земляки зуміли відігратися у грі з хмельничанами – пропустивши гол на 16-й хвилині матчу вони ще до перерви відновили рівновагу, а за вісім хвилин до фінального свистка точний удар Альберта Мікояна порадував дванадцять тисяч глядачів перемогою. Цікаво, що за подібним сценарієм пройшов й матч 1991-го року проти миколаївців. Гості рахунок відкрили, але незабаром Андрій Федецький його зрівняв, а після відпочинку Володимир Дикий з пенальті встановив остаточний рахунок гри (саме ці футболісти на фото, зробленому під час зимових зборів 1989 року). А от у 2008 році вдома лучани поступилися івано-франківському «Прикарпаттю» – 1:2

З виїзних ігор «Волині» найбільш цікавою є гра сезону 2007/08, коли наші земляки, виграючи по ходу зустрічі в Овідіополі у місцевого «Дністра», поступилися 1:2, а заодно ще й не зуміли реалізувати аж два одинадцятиметрових.

1965  «Волинь» – «Динамо» Хмельницький 2:1 (В.Бубало, А.Мікоян)

1971  «Металург» Жданов – «Торпедо» Луцьк 2:0

1973  «Хімік» Сєверодонецьк – СК Луцьк 2:1 (М.Тимчак)

1974  «Авангард» Севастополь – СК Луцьк 3:1 (В.Бровченко)

1982  «Маяк» Харків – «Торпедо» Луцьк 0:2 (В.Бердовський, Ю.Самошкін)

1991  «Волинь» – «Суднобудівник» Миколаїв 2:1 (А.Федецький, В.Дикий)

2007  «Дністер» Овідіополь – «Волинь» 2:1 (Я.Кінаш)

2008  «Волинь» – «Прикарпаття» Івано-Франківськ 1:2 (В.Гапон)

Нагадаємо, що сьогодні о 19.30 на Авангарді Волинь зустрічається із Олімпіком в рамках 6 туру Ліги Парі-Матч.