Збірна України програла Англії у матчі третього туру групового етапу Чемпіонату Європи з футболу з рахунком 1:0 на користь англійців. Таким чином Україна не змогла здобути позитивного для себе результату на Донбас-Арені та вилетіла з Євро-2012.

Єдиний гол в українські ворота забив Уейн Руні на 48 хвилині через помилку воротаря та неузгоджені дії захисту під час подачі кутового.

На 63-й хвилині м'яч перетнув лінію воріт англійців у моменті українця Марко Девіча, але рефері не зарахував цей момент, як гол.

Українські футболісти намагалися атакувати, але їх удари були неточні. Фінального штурму також не вийшло.Заміни Блохіна радше послабили гру команди, ніж допомогли.

Україна покидає Євро-2012 і фатальний для неї стадіон, побудований олігархом Ахметовим.