Ковельські освітяни занепокоєні високою ціною на картоплю, - інформує ПроКовель.

Сьогодні, 10 жовтня, під час засідання виконавчого комітету Ковельської міської ради говорили про організацію харчування дітей у навчальних закладах міста.

Начальник міського управління освіти Віктор Бичковський завірив членів виконкому, що наразі школярі харчуються добре, їдальні забезпечені всіма необхідними продуктами, свіжою городиною. Проте головний освітянин міста вже занепокоєний тим, що в подальшому можуть виникнути труднощі з  картоплею, головним продуктом харчування. 

«Постачальники не охоче беруть участь у тендерах. Вони пропонують занадто високу ціну на картоплю, якої ми не можемо осилити», - бідкається Віктор Бичковський.

Міський голова Олег Кіндер також висловив свою стурбованість щодо ситуації із закупівлею картоплі, яка згодом може перерости в щось більш негативне для споживача - школярів. Адже освітяни ще добре пам’ятають останні місяці минулого року, коли їм не вдалося провести тендерні закупівлі продуктів харчування, а це призвело до того, що діти залишилися без повноцінного, калорійного гарячого харчування. 

«Фермери жаліються, що їм немає де збути картоплю, а коли мова заходить про тендери, то відмовляються брати в них участь. Мотивують свою відмову тим, що воліли б продати вирощене за більш високу ціну. Тому, напевне, на сесії буде доречно прийняти звернення до Верховної Ради України, керівництва держави та народного депутата нашого округу щодо врегулювання на рівні держави ціни на картоплю для закладів освіти», - заявив під час засідання виконкому очільник міста.