Лучанка, яка організувала нещодавню акцію «Російський культурний центр» проти війни на Донбасі у Львові, співпрацювала зі спецслужбами Російської Федерації. Про це інформує прес-центр СБУ.

Службою безпеки України задокументовано та попереджено проведення чергової, режисованої в Росії, фейкової акції, спрямованої на розхитування ситуації в країні.

За задумом російської сторони, шостого вересня у Львові планувалося провести так звані «Збори матерів учасників АТО», під час яких піддати критиці державну політику, у першу чергу на сході України, та закликати до припинення антитерористичної операції на будь-яких умовах.

Організаторка заходу, мешканка Волині та одна з провідних функціонерів «Російського культурного центру» за російські кошти найняла в якості учасників пересічних громадян. Оперативники спецслужби задокументували, що для «масовки» організатори найняли за чотириста гривень майже сто пенсіонерів та студентів, які повинні були імітувати ролі родичів учасників антитерористичної операції. Жодного члена родини учасників АТО серед протестувальників не було.

Згідно з інформацією Волинської правди, затримана - керівник громадської організації «Російський культурний центр» Ольга Саган.