Вибухи та інші резонансні злочини в Україні вигідні нинішній владі.

Про це під час ефіру на телеканалі «Аверс» заявив народний депутат від УКРОПу, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій, повідомляє прес-служба волинського УКРОПу.

Нардеп розповів, що сьогодні пропрезидентська більшість у парламенті активно лобіює законопроект 6556, який значно розширює повноваження Національної гвардії України.

«Поліцейська реформа виявилась просто імітацією. Гучні злочини, у яких не знаходять винних, породжують рецидив. Злочинець знає, що він може вчинити правопорушення, і знає, що йому за це нічого не буде. І тут депутати від «Солідарності» пропонують новий законопроект, який посилить позиції Нацгвардії у зв’язку з тим, що поліція не справляється, – зазначає Віталій Купрій. – Нацгвардія – це військове формування. Відповідно до Конституції України, військові формування не можуть брати участь у обмеженні прав людини. Але пропрезидентська більшість наперекір Конституції просуває цей законопроект. Він вже пройшов перше читання на нашому Комітеті. Вони намагаються залякати українців. Цей законопроект унеможливить боротьбу із узурпацією влади. Янукович мріяв про нього, а Порошенко вводить у дію».