Експрес-огляд батлу «Журналісти проти Палиці». Що назавжди залишилося за кадром "незалежних ЗМІ".
1. Весь світ обертається навколо світського лева і медіамагната волинського розливу Володимира Пащенка. По іншому і бути не могло впринципі, а підлеглій ресторатора, яка заглянула чи не у кожну сільську шпарину в області, не спало на думку жодного цікавішого питання ніж підпал Патіо. Але… Палиця категорично висловився щодо цього злочину проти людяності і побажав нікому не пережити того, що було в «лихих 90-х».
2. Ігор Палиця заявив, що держава пресує силовиками усі ЗМІ і завтра будь до кого вломляться у двері і почнуть «качати права». Хоча на Волині їх усіх (ЗМІ) можна за потреби просто купити за гроші одного дурненького-багатенького «Буратіна», якого постійно «доять» на все нові й нові медіапроекти.
3. Сказав чесно, що геть усім допомогти грошей в нього немає, через те закривають деякі офіси по Луцьку. Хоча його слова знову перекрутили – ЗМІ і тут же розтрубили, ніби його фонд закриває відділення, хоча насправді йшлося про офіси розвитку кварталів, які свою функцію вже виконали – допомагали створювати ОСББ, підтримували їх діяльність тощо
4. Варта Порядку не кришувала бурштин в Маневичах! Чого не пишете про БУГ? Я недавно бачив відео, його усі певно бачили, як Харьковський відпочиває з пацанами. Зі зброєю, мінами, гранатами… Дійсно, Аріна КрапкаЮрій РичукАнатолій Котлюк, чому? Чому мовчать усі чесні і не заангажовані ковельським депутатом і сонячним каменем інтернет-ресурси? Написали би про вояк із «Самооборони», які товкли місцевих бідолах і «забезпечували охорону громадського спокою на місцях».
5. Про справу проти «Варти порядку» Ігор Палиця сказав: якщо хтось винен, то нехай притягають до відповідальності. Тут більше нічого і не додасиш…
6. «У мене нема ніякого інтересу ні до Чуркіна, ні до Рижкова, ні до Вусенко, ні до Лапіна…», - заявив Ігор Палиця. 
7. «Мені нема чого ділити з Лапіним… Я з ним бурштин не копаю в лісах і унітази не возив чи машини крадені з АТО».
8. Сестра затриманого на хабарі у 60 тис. грн. сільського голови з Горохівщини запитала про погоду у Швейцарії. Як виявилося, зараз не кам'яний вік і це можна перевірити на смартфоні. Але ж ні, обов’язково треба показати свою «дотепність»
9. «Журналістам можна зараз все, але вони чомусь не думають, де були раніше кошти, які зараз «самопроголошена влада» разом з бізнесменами вкладає у Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки»
10. «Григорій Недопад запросив радником Кропиву, бо ваш власник (мова про 12 канал) Степан Івахів створив штучний борг перед бюджетом міста Луцька у 28 млн. грн.. Борг неіснуючий і уже виконавча служба відібрала 1 млн. у лучан. Ці кошти мають лишитися місту, а не якомусь олігарху».
11. «Вам SMS-кою Пащенко питання присилає?». Журналіст у відповідь: «Ні-ні… воно просто записано на телефоні…»
12. «Я дякую всім і хочу сказати, давайте ви всі придумаєте графік і коли буде цікаво зустрічатися – я буду виділяти час для зустрічей. Дякую. І пишіть правду – у мене єдине прохання. Захищайте волинян, а не шукайте, де їх вколоти…»
На цьому мій огляд тем піднятих бородатою волинською журналістикою завершився… До наступного батлу, шановні читачі, - написав у мережі facebook голова громадської ради при Волинській ОДА