У Луцьку затопило дев`ятиповерхівку. Сантехнік, як розповідають у ЖеКУ , виконав роботи згідно з технологією, проте, воду перекрити не зумів. Через нещасний випадок у всьому будинку підвищена вологість , в коридорах стоять калюжі, а в квартирах відклеюються шпалери.

У будинку, що на вулиці Домни Гордіюк 45 у всіх квартирах прибирають ослені, на сходовому майданчику сохнуть килими, а воду від самого ранку виносять відрами. Причина зовсім не в підготовці до свят, цей дім затопило, люди показують пошкоджені шпалери, до завтра, розповідають буде пошкоджена й підлога.

Від ранку в цьому будинку порядкувались з плановими роботами працівники товариства МЖК, який опікується багатоповерхівкою. У самому ЖЕКу засідає нарада директорів, причину потопу вже з’ясували. Насправді труба не перекрилася, при повертанні ручки блокування не відбулося тому під’їзд водою і залило.

Тепер чи не у всіх квартирах від першого до дев’ятого поверхів доведеться робити ремонт. Мешканці бояться плісняви на стінах, скаржаться на неприємний запах у під’їзді, а вранці, розповідають, добряче налякалися, бо заливало кип’ятком. У МЖК пояснюють, що думають над тим, як відшкодувати збитки. Дехто вже зафіксував підтоплення у спеціальних актах, а детальна оцінка кожної квартири буде вже у понеділок.  Невідомо чи залежатиме сума від площі квартири, чи від серйозності пошкоджень, чи всім виплатять кошти однаково.