Співробітники поліції затримали літню жінку на неузгодженій акції в Самарі на підтримку політика Олексія Навального.

Затримання показали на відеотрансляції «Ехо Москви», пише Дождь.

Координатор штабу Навального в Самарі Катерина Герасимова повідомила в твіттері, що організаторів і волонтерів акції затримали по дорозі на мітинг.

Раніше в Ставрополі затримали координатора штабу Івана Танського, коли він виходив зі свого будинку, повідомили у групі «Команда Навального|Ставрополь». Причина невідома. У групі «Команда Навального | Пермь» повідомили, що затримали координатора штабу Максима Жиліна та доставили до Ленінського РВВС.

Також був затриманий координатор штабу в Якутську.

«Відкрита Росія» пише, що в Петербурзі затримали координатора руху Андрія Пивоварова. Акції в підтримку Навального вже почалися в Хабаровську, Владивостоку, Читі і Комсомольськ-на-Амурі. У деяких містах вони не узгоджені з владою.

Учасники акції вимагають звільнення Навального і допуск його на вибори президента Росії. На початку жовтня Навальний оголосив про проведення всеросійської акції протесту в день народження президента Росії Володимира Путіна.

У Москві і Санкт-Петербурзі акції не погодили. Сам Навальний знаходиться під арештом. Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков нагадав, що несанкціоновані мітинги порушують російське законодавство. Він підкреслив, що його порушення переслідується за законом.