Концерн заявив своїм дилерам про серйозні наслідки порушення ембарго.

Про це повідомляють Ведомости.

У Криму не можна продавати вантажівки, комерційні автомобілі на 10 і більше пасажирів, а також машини спецпризначення, наприклад мобільні майстерні або радіологічні лабораторії, а також запчастини до них - такий лист з нагадуванням отримали автодилери, які працюють з Volkswagen, від компанії «Фольксваген груп рус» за підписом її гендиректора Маркуса Озеговіча.

«Нічого нового в цьому повідомленні немає», - запевняє співрозмовник, близький до Volkswagen. За його словами, з 2014 року стосовно Росії діють санкції, з тих пір в Крим машини спеціального призначення і вантажівки Volkswagen, Audi, Skoda не поставлялися, «а лист-нагадування розсилається регулярно». Такий лист дилерам прийшло вперше, стверджують проте два дилера.

Озеговіч нагадує, що заборонена як прямий продаж автомобілів і запчастин, так і через посередників, при цьому обмеження стосуються компаній, які перебувають в Криму або планують використовувати техніку на території Криму. Порушення режиму санкції може привести «до серйозних економічних наслідків, в тому числі до відмови від ввезення на територію Росії» вантажівок, спецтехніки і автобусів більш ніж на 10 місць.