Автомобіль, який напередодні згорів на бульварі Дружби народів, належав дружині начальника Управління захисту економіки у Волинські області.

Згідно поданої за 2016 рік декларації начальником Управління захисту економіки у Волинській області Депратаменту захисту Економіки Національної поліції України, Грушко Олександром Вікторовичем, він вказує членів своєї родини, серед яких Грушко Ірина Ігорівна – яка працює інспектором у Міністерстві внутрішніх справ.

Хоча самому декларанту належить «Fiat Doblo» 2004 року випуску, його неодноразово помічали у автомобілі дружини, а саме «КІА Sorento» 2006 року випуску.

Відомо що нібито саме Олександр Грушко, був одним із тих поліцейських, яких звинувачували у несанкціонованому проникненні у кабінет ректора ЛНТУ.

Також Олександр Грушко засвітився у скандалі з обшуками на "Стир-агробуд ", де пропонував вирішити питання за 200 тисяч гривень

Степан Москвич повідомив, що напередодні обшуків начальник відділу Управління захисту економіки у Волинській області Департаменту захисту Економіки Національної поліції України Олександр Грушко викликав його у кабінет та пропонував «вирішити питання» за 200 тисяч гривень. Сьогодні начальник відділу знову телефонував з цією пропозицією, з якою не погодився Степан Москвич. Після цього й розпочалися обшуки у згаданих приміщеннях.

Нагадаємо, що у Луцьку на бульварі Дружби народів горів автомобіль KIA.