Кафе, бари, ресторани, нічні клуби, парки, сміттєзвалища, точки реалізації продажу наркотиків та алкоголю – найбільш небезпечні місця, на думку лучан.

Про це йшлося 2 жовтня під час прес-конференції з представлення результатів проведеного опитування у сфері безпеки Громадською організацією «Центр зростання громад» в рамках проекту «Впровадження паспорту безпеки міста Луцьк, як ефективного способу запобігання злочинності», повідомляють "Волинські Новини".

Так, з 26 квітня по 20 травня проводилося опитування жителів Луцька задля формування пріоритетів правоохоронної діяльності місцевої поліції - респонденти назвали конкретні небезпеки в районі свого проживання.

Лучани нарікають на бар «Космос», нічні клуби «Опера», «Версаль» та «Наталка», а також на нічний магазин «Бруклін». Окрім того, жителі Луцька скаржаться на нелегальні точки продажу алкоголю біля торгового центру «Гостинець», де окремі особи продають горілку, а також продаж алкоголю на вулиці Кравчука, 26. Також лучани вважають небезпечними закинуті будівлі та споруди, де збираються підлітки, зокрема закинуті склади по вулиці Привокзальній, закинуті приміщення Укрзалізниці по вулиці Стрілецька, 39 та 47.

Респонденти також вважають небезпечним територію біля ТРЦ «Порт Сіті», де підлітки розпивають алкоголь, а також влаштовують бійки. Також проблемною вони вважають територію біля ринку «Північний», де постійно розпивають спиртні напої.

Серед особливих небезпек лучани називають притони, де вживають алкоголь та наркотики, - прихисток наркоманів біля будинку №48 на проспекті Волі, а також алкоголіки на вулиці Львівській, 63 та Потебні.

Також лучани вважають небезпечними переходи по вулиці Кравчука, 9 (біля 21 гімназії), відрізок від дитячої обласної лікарні до Північного ринку по проспекту Відродження, пішохідний перехід біля історичного факультету СНУ та всі переходи на кільці біля Північного ринку.