У Луцькому міськрайонному суді до адміністративної відповідальності притягають Корецького Сергія Федоровича. Чоловік з таким ім`ям та прізвищем відомий, як генеральний директор компанії ВОГ групи «Континіум».

До відповідальності Сергія Корецького притягує податкова, його обвинувачують у неподанні або ж невчасному поданні платіжних доручень на перерахування до сплати податків та зборів обов’язкових платежів. Простішими словами Сергій Корецький ймовірно не платить податків.

Справа повинна була розглядатися зранку в судді Луцького міськрайонного суду Ігоря Ясельського. Однак ані позивач, ані відповідач на суд не прийшли. Помічник судді навіть не здивувалася неявці сторін, а журналістам порадила не чекати, бо скоріш за все ніхто на слухання так і не прийде. Ані деталей адмінпорушення, ані ймовірну суму збитків державі поки не оголошують. Однак якщо відповідачем дійсно виступає один з топ-менеджерів паливної бізнес-групи «Континіум», то сума збитків завдана державі може бути чималенька. Одночасно виникає запитання: чому пана Корецького не притягують до відповідальності як фізичну особу, а не директора WOG? До слова термін давності у таких позовних заявах становить три місяці.