У США знайшовся власник щасливого лотерейного квитка з джек-потом у $ 451 млн. Ним виявився 20-річний житель Флориди Шейн Місслер, який вже пообіцяв витратити кошти на свої захоплення, сім'ю і благо для всього людства

Читайте також: Ляшко виграв у лотерею півмільйона гривень

У США оголошено переможця лотереї Mega Millions з джек-потом в $ 451 млн. Ним виявився 20-річний житель Флориди, повідомляє Associated Press.

Головний приз Mega Millions увійшов до десятка найбільших за всю історію лотерей у США. Виграшні номери лотереї стали відомі ще 5 січня, проте переможець не оголошувався близько тижня. Напередодні володар джек-поту все ж продемонстрував виграшний квиток і був визнаний переможцем.

Читайте також: Двоє американців виграли понад 1 мільярд доларів у лотерею

Переможець лотереї, Шейн Місслер з невеликого міста Порт-Річі. Він вважав за краще отримати відразу максимальну суму виграшу. За правилами лотереї, в цьому випадку сума, яка виплачується, обмежується до $ 281,9 млн. У противному випадку, кошти могли виплачуватися йому щорічними внесками протягом декількох років.

Місслер зазначив. що вірить в те, що ті, хто дотримуються "позитивного мислення" завжди отримують винагороду.

"Мені всього 20, але я сподіваюся використовувати виграш для того, щоб витрачати його на свої захоплення, допомогти моїй родині і зробити щось корисне для людства", – розповів він.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook