1 липня відбулося дві гри Чемпіонату світу з футболу 2018. 1/8 фіналу (плей-офф).

В 1/8 фіналу Чемпіонату світу з футботу збірна Іспанії зустрілась зі збірною Росії.

Рахунок був відкритий вже на 11-й хвилині від початку зустрічі.

Іспанія повела завдяки автоголу Сергія Ігнашевича після розіграшу стандарту. 1:0.

На 40-й хвилині збірна Росії заробила пенальті. Суддя призначив 11-метровий після того, як м'яч влучив у руку Жерарові Піке.

Пенальті реалізував Артем Дзюба. 1:1.

В основний час команди так і не змогли визначити переможця. Гра переходить в екстратайми.

Андреас Іньєста виконує перший удар у ворота Ігоря Акінфєєва і забиває. 1:0 у серії післяматчевих пенальті на користь Іспанії.

Росіянин Смолов зрівнює рахунок. 1:1. Жерар Піке також не залишає жодних шансів Акінфєєву. 2:1.

Ігнашевич, який став автором автоголу, також влучає у ворота Де Хеа. 2:2.

Третім пробивав Коке і Акінфєєву вдалось парирувати удар. 2:2.

Головін не залишає іспанському голкіперу жодних шансів. 3:2. Росія вирвалась вперед.

Влучно пробив і капітан іспанців Серхіо Рамос. 3:3. У Росії забив Черишев. 3:4.

Останнім у іспанців до м'яча підійшов Яго Аспас і Акінфєєву у польоті вдалось відбити його удар. 3:4.

Збірна Росії сенсаційно пробилась у чвертьфінал домашнього ЧС-2018, перемігши збірну Іспанії у серії післяматчевих пенальті.

Матч Хорватія-Данія завершився на користь збірної Хорватії у серії пенальті.