Відповідно до вимог п. 2 ст. 70 Закону України "Про вибори народних депутатів України" передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем голосування, тобто 19 липня.

Читайте також: "Замінування" в Луцьку на виборах 21 липня: у поліції розповіли про ситуацію

Також п. 3 цієї ж статті визначає, що передвиборна агітація напередодні дня голосування та в день голосування забороняється. У цей же час забороняються проведення масових акцій (зборів, мітингів, походів, демонстрацій, пікетів) від імені партії, кандидати у депутати від якої зареєстровані у загальнодержавному окрузі, кандидатів в депутати, розповсюдження агітаційних матеріалів, а також публічні оголошення про підтримку партією чи окремими кандидатами у депутати проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів.

Відповідно до п.24 ст. 74 Закону України "Про вибори народних депутатів України" передвиборні агітаційні матеріали знімаються з 24 години останньої п'ятниці перед днем голосування відповідними службами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Читайте також: Двір маєтку друга Порошенка завалили горою його ж агітаційної продукції з чорним піаром

Поліція також звертає увагу на те, що з часу припинення передвиборної агітації забороняються проведення агітаційних заходів, розповсюдження передвиборних агітаційних матеріалів у засобах масової інформації, демонстрація агітаційних фільмів чи кліпів, розповсюдження виборчих листівок, плакатів, інших друкованих агітаційних матеріалів чи друкованих видань, в яких розміщено матеріали передвиборної агітації, публічні заклики голосувати за чи не голосувати за партії – суб'єкти виборчого процесу, кандидатів у депутати в одномандатному окрузі або публічна оцінка діяльності цих партій чи кандидатів у депутати.

За порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, передбачена відповідальність згідно з ст. 212-10 Кодексу України про адміністративні порушення. Зокрема, санкція цієї статті визначає покарання у вигляді накладення штрафу на громадян від 510 грн. до 850 грн., на посадових осіб – від 850 грн. до 1360 грн..

Відповідно до вимог п. 2 ст. 70 Закону України "Про вибори народних депутатів України" передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем голосування, тобто 19 липня.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook