Депутат Луцької міськради Євгеній Ткачук розповів, як нардеп-олігарх групи "Континіум" Степан Івахів намагався змусити його голосувати "як потрібно" або скласти мандат, погрожуючи витратити мільйон на відкликання обранця громади.

Читайте також: Деякі гниди лізуть в мою сім'ю, а нардеп дає 1 млн на моє відкликання, – Ткачук про відхід з посади голови земельної комісії

Після засідання Луцької міської виборчої комісії 7 червня депутат Євгеній Ткачук зауважив, що голова МВК Леонід Будцев вчиняв саботаж, коли він намагався не дати прийняти присягу двом членам комісії. Крім того, під час засідання він постійно отримував вказівки повідомленнями на телефон, пише Інформаційне агенство "Волинські новини".

Постійно наголошуючи, що він не юрист, Леонід Будцев намагався тиснути на членів комісії, переконуючи, якщо вони буцімто припинять відкликання депутатів міськради, то таке рішення автоматично буде незаконним. Рішення міської виборчої комісії, відповідно до якого відкликання п’ятьох депутатів міськради припинили, депутат називає справедливим.

Євгеній Ткачук зауважив, що причину для відкликання обрали смішну – було скасоване рішення міськради судом, але підстав за таке відкликати депутата немає. Депутат відкликається з трьох підстав: якщо не відвідує більшість засідань сесії, засідання комісій та не працює на окрузі, тобто, не виконує обов’язків депутата. Всі п’ятеро обранців громади, яких намагалися відкликати, чітко виконують ці обов’язки, а Євгеній Ткачук протягом двох каденцій пропустив лише одне засідання сесії.

"Мені особисто Степан Івахів сказав, що якщо я не голосуватиму так, як йому потрібно, то він витратить мільйон на моє відкликання. Що він успішно, як бачите, і зробив. Гроші він витратив, але не все вирішують вони, правда все ж має перемагати. Сьогодні ми побачили на засіданні комісії, що правда перемогла", – зазначив депутат міськради.

Читайте також: Працюйте хоч в одній комісії, а не кудкудахтайте! – депутат до скандальної екс-секретаря Луцькради

Він розповів, що розмова з Івахівим відбулася вдома у нардепа, у Струмівці, у березні 2017 року після смерті міського голови Миколи Романюка. Тоді депутат запитував, який стосунок нардеп має до БПП та пропонував йому витратити ці гроші на потреби нужденних.

Євгеній Ткачук нагадав, що процес відкликання депутатів міськради виглядав, як цирк, адже дехто з людей, які приходили ставити підписи, говорили, що підписуються "за партію "Континіум"".

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter