У проекті державного бюджету України на 2019 рік передбачене "заморожування" заробітної плати держслужбовцям, які працюють у міністерствах і відомства. Про це представник Президента України у Верховній Раді Ірина Луценко заявила в ефірі одного з телеканалів.

Читайте також: В Україні змінюються умови виходу на пенсію

Про це повідомляє  УНН.

"(У 2019 році — ред.) буде „заморожена" заробітна платня держслужбовцям — це не лікарі чи медики, це тільки ті, які працюють у міністерствах і відомства. Чиновникам заробітна плата буде заморожена. Буде піднята мінімальна заробітна плата — відповідно буде піднята зарплата нашим медикам і вчителям. Тобто усім, хто працює у бюджетній сфері, але не на державній службі — заробітна плата буде піднята", — повідомила І.Луценко.

Читайте також: На що українці найбільше витрачають гроші

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко доручив підвищити грошове забезпечення українським військовим не менш, ніж на 30%.

Як повідомляв УНН, працівникам, які беруть участь у відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, підвищили заробітну плату на 50 відсотків за час перебування в районі проведення операції за наявності підтверджувальних документів.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter