Військовослужбовцю з Волинської області терміново потрібна підтримка небайдужих людей. Для операції на серці потрібно зібрати 60 тисяч.

Читайте також: 3-річний Роман з Волині потребує допомоги

Про це на своїй сторінці в мережі написав правозахисник Василь Нагорний. 

"Ярема Михайло Олександрович в лютому 2015 року мобілізований в 93 бригаду - демобілізувався в 2016 році. Як то кажуть, «зализав рани» і підписав піврічний контракт, воював далі в 14 бригаді. Звичайно що ні ВЛК, ні медогляду не проходив. Тепер АТО вилізло не боком, а серцем. Хлопцеві потрібна операція на серці, причому лікарі просять не зволікати, стан щодня погіршується. Вартість операції в Луцьку приблизно 60 000 грн., але наскільки я зрозумів це якщо відкривати серце. Зараз Михайло дізнається варіанти безкровного оперативного втручання в Львові чи Києві, думаю там сума буде ще більша", – йдеться у дописі.

Зі слів Василя Нагорного, Михайлу 28 років, взагалі не вживав і не вживає спиртного, не курить, воював з честю і спину не повертав до ворога.

Живе з мамою скромно в місті Ковелі, мама на утриманні - інвалід 3 групи.

"Хлопець економив кожну копійку, коли був на контракті, щоб допомагати мамі з лікуванням та оплатити навчання в університеті. До речі, Михайло пише вірші і не тільки, в ФБ його знають під псевдонімом Михайло Укран", – додає адвокат.

Номер картки: 5168 7572 6990 3367 Приват

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter