Колишній гравець Інгульця Ігор Пащенко розповів, як на нього вийшли представники Волині з пропозицією здати матч.

У програмі ПроФутбол продемонстрували відео, на якому президент Інгулльца Олександр Поворознюк допитує колишнього гравця команди Ігоря Пащенко.

Футболіст зізнався, що отримав пропозицію зіграти договірний матч і погодився на це. За його словами, брали участь він і ще двоє гравців під час поєдинку Кубка України 2015/2016 проти Волині.

Пащенко заявив, що отримав дзвінок від колишнього партнера по білоцерківськоій "Росі" Сергія Патули, який пропонував 5 тисяч доларів, якщо одна з команд в першому таймі заб'є два голи. Пащенко розповів про пропозицію трьом партнерам, один з яких відмовився, а інші два погодилися.

Перший тайм матчу завершився з рахунком 1: 0 і ставка не зіграла. У цьому випадку, за словами Патули, він повинен був зі своєї кишені заплатити "замовнику" ті ж $ 5 тисяч.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter