Неймовірна історія сталася із жінкою з Індонезії. Півтора роки тому 52-річну Нінінг Сунарсіх неподалік міста Сукабумі змило хвилею і понесло в море. Тоді ніхто не прийшов їй на допомогу, а рятувальники так і не змогли знайти тіло потерпілої. Через кілька тижнів безуспішних пошуків місцева влада згорнула рятувальну операцію й оголосила Сунарсіх мертвою.

Читайте також: Малюк народився через чотири роки після смерті батьків

Однак родичі відмовлялися визнати факт смерті індонезійки. Наприкінці червня її дядькові, за його розповідями, наснився сон, що Сунарсіх чекає рідних на одному з пляжів неподалік місця зникнення. Коли сон повторився кілька разів, він розповів про нього родині, і вони вирушили на пляж 30 червня, але пошуки не увінчалися успіхом. Однак на ранок наступного дня вони повернулися на місце пропажі і виявили Сунарсіх непритомною. На ній був той самий одяг, що і в день зникнення, пише "Сегодня".

Нінінг Сунарсіх доправили до лікарні. Лікарі зазначили плачевний стан індонезійки, але запевнили, що вона скоро видужає. Очільник рятувальної служби міста Сукабумі Аулія Соліханто підтвердив інформаційному порталу CNN Indonesia достовірність історії.

Читайте також: Тіло знайшли у воді: дівчинку по-звірячому вбили на Дніпропетровщині

Наразі інцидент розслідується, але, цілком ймовірно, обставини вдасться з'ясувати тільки після того, як врятована жінка зможе розмовляти.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter