Під час чергового судового засідання у кримінальній справі щодо екс-голови Любомльської РДА Миколи Пархомука допитали свідків.

Нагадаємо, колишнього посадовця затримали ще у березні цього року за підозрою в отриманні неправомірної вигоди (хабара) у розмірі 2 тисяч доларів США за виділення 16 гектарів землі в оренду терміном на 10 років. Про це повідомляє Кордон.

Давали пояснення прокурорам та суддям четверо свідків, які причетні до цього "земельного" питання: Анатолій Дитина, який був на той час начальником відділу Держгеокадастру у Любомльському районі, Володимир Лонюк, який був сільським головою Бірківської сільради, Микола Грицюк, головний спеціаліст відділу Держгеокадастру у Шацькому районі та Юрій Нечипорук, головний інженер проектів у ПрАТ "Інститут "Волиньводпроект".

Свідки зазначили, що нічого не знають про передачу грошей обвинуваченому, а дізналися про це лише з преси. Вони також повідомили, що з обвинуваченим були лише в робочих взаєминах.

Ще один свідок – начебто головний фігурант справи – Наталія Міненко, яка є тим самим інвестором, що хотів орендувати землю в Любомльському районі, на судове засідання не з’явилася. У телефонній розмові з прокурором вона пояснила свою відсутність неспроможністю дістатися приміщення суду через погані погодні умови, бо проживає не на території Волинської області.

Наступний розгляд справи відбудеться вже 15 січня 2018 року.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook