Настя Каменських зізналася, як Потап відреагував на її сольну кар'єру.

Читайте також: Настя Каменських опинилась в лікарні (ФОТО)

Знаменита українська співачка Настя Каменських, яка нещодавно відверто висловилася про свою патріотичну позицію, розповіла, яку роль у створенні її сольного проекту NK зіграв Потап. В інтерв'ю одному з українських ЗМІ вона поділилася думками про те, як з "дівчинки-пацанки" в дуеті  "Потап і Настя" перевтілилася в світську діву, пише "Znaj. ua".

"Ми поставили дует на паузу, так як захотіли спробувати щось нове і втілити в життя ідеї і проекти, на які раніше не вистачало часу. Я сфокусована зараз на своєму сольному проекті NK. У Потапа з'явилася можливість приділити більше часу групі MOZGI. Мій новий образ повністю відображає ту Настю, якою вона є сьогодні", – зізналася артистка.

Також Настя повідомила, як Потап вплинув на вибір рухатися в сольному напрямку.

"Само собою, підтримав. Але в цілому ми два самостійних артиста, які продовжують підтримувати хороші стосунки, при цьому кожен вибрав розвиток в своєму проекті", – зазначила Каменських.

Читайте також: 60-річна дачниця: вбрання Каменських розсмішило фанатів

Каменських додала, що не працює з MOZGI Ent. – продюсерським центром, який належить Потапу і його колишній дружині, Ірині Горовій.

"Я займаюся своїм проектом з моєю командою #nkteam", – констатувала артистка.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter