Українська телеведуча Регіна Тодоренко, яка заручилась з російським виконавцем Владом Топаловим та працює в Росії перебуває на останньому місяці вагітності. Після останньої церемонії нагородження премією "Пара року" російським виданням "ОК!", стала відома ймовірна дата народження їхнього первістка.

Читайте також: "Половинка випала": Волочкова в купелі засвітила "скарб"

28-річна телеведуча лише в липні почала активно публікувати фотографії з округлим животом, а згодом і зовсім зізналась, що очікує на появу дитини. Через кілька днів її коханий Влад Топалов освідчився на яхті серед вод Середземного моря і відтоді пара брала участь в не одному світському заході.

На останній церемонії нагородження російською премією, щаслива Регіна вже з великим округлим животом позувала на червоній доріжці в компанії Топалова. У виданні StarHit.ru повідомляють, що Топалов розсекретив стать майбутньої дитини – це буде хлопчик. А сама Регіна під час церемонії зізналась, що народить зовсім скоро – всього за тиждень.

Через це російські ЗМІ припустили, що "день X" наступить 15-17 листопада. Можливо, саме через це вагітна Регіна Тодоренко вирішила не тягнути з перепологовою вечіркою і кілька днів тому влаштувала казковий baby shower в компанії найкращих подруг.

Читайте також; Джамала в костюмі нареченої вразила шанувальників (фото)

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter