Аналітична група з Києва проводила дослідження щодо політичних і соціальних симпатій на Волині.

Читайте також: Луцьк посів 7-му позицію в рейтингу прозорості міст України

Про це повідмляє колишній секретар Луцькради та заступник Луцького міського голови, нині – очільник ОСББ Святослав Зелінський, на своїй сторінці  у Facebook.

Отож, щодо виборів міського голови то на першому місці – представник партії "УКРОП" Ігор Поліщук. Його як мера підтримують стільки ж людей, скільки підтримують і партію в цілому – трохи більше 14 %. На другому місці – колишній міський голова Богдан Шиба (7 %), третє місце розділяють Андрій Покровський, Валерій Бондарук і Юлія Вусенко (5 % за кожного). Майже 60 % лучан ще не визначилися із вибором.

Щодо політсил, на Волині перше місце у рейтингу займає політична партія "УКРОП", за неї віддали б голоси 14,7 % виборців. Далі – "Батьківщина" (12%), "Свобода" (10 %), "Самопоміч" (8,5 %)Блок Петра Порошенка не долає прохідний бар′єр. Є також близько 40 % людей, які не визначилися.

У коментарі ІА Конкурент Зелінський уточнив, що дослідження було проведено в середині січня 2018 року однією із великих мереж для загальнонаціонального опитування. З ним поділилися тільки цифрами, які стосуються Луцька.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter