Співробітники СБУ провели слідчі дії у керівників Компартії України.

Читайте також: Скандал до Дня Перемоги: на Інтері розповідали про українські вулиці названі на честь "фашистів"

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення дій з метою захоплення державної влади та державної зради, тобто за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 109 та ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України, повідомляє прес-служба СБУ.

У ході розслідування правоохоронці встановили механізм організації за дорученням російських кураторів проплачених акцій протесту для дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні, спрямованих на насильницьку зміну й повалення конституційного ладу або захоплення державної влади.

 

Під час слідчих дій правоохоронці виявили агітаційні матеріали із забороненою символікою комуністичного тоталітарного режиму, що планувалися на замовлення російських кураторів для публічного поширення 9-го травня, щоб дестабілізувати суспільно-політичну обстановку в державі та спровокувати силові сутички між активістами громадсько-політичних об’єднань.

Читайте також: Україна відзначає День пам'яті та примирення

Триває досудове слідство.

Водночас, як повідомляє прес-служба КПУ, обшуки проводились у лідера Комсомолу України Михайла Кононовича, який родом із Луцька.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter