В Україні зростає кількість тяжких форм інфікування коронавірусом. Про це в ефірі Україна 24 повідомила заслужений лікар України, професор й інфекціоніст Ольга Голубовська.

Читайте також: "Заради збереження життя та здоров’я": Волинська ОДА підтримує створення інфекційного госпіталю на території пологового

За її словами, країна входить у найважчий сезон року, оскільки спрогнозувати кількість нових хворих на COVID-19 неможливо.

"Цифри, які зараз озвучують, ні про що не говорять. Я вам хочу сказати, що зараз зростає кількість тяжких форм – серед тих 5 тис. людей частка тяжких хворих набагато більша, ніж це було влітку. І це принципово. І у нас багато лікувальних установ вже в колапсі давно, точно так же, як і медики. А у нас ще все попереду. Які розважальні заходи? Це все теж додає", – пояснила лікарка.

Читайте також: На Волині стрімко збільшується кількість хворих на COVID-19

Голубовська радить скасувати масові заходи, оскільки люди, які, приміром, відвідують спортивні матчі, потім контактують з пасажирами у транспорті й інфікують свої родини.

Останніми тижнями в Україні стрімко зростає кількість нових інфікованих. Станом на сьогодні в країні виявили 5 тис. 62 випадки зараження.

З огляду на щоденні антирекорди уряд продовжив адаптивний карантин до кінця 2020 року.

Зокрема, у Волинській обласній інфекційній лікарні немає місць для госпіталізації людей, що хворіють на коронавірусну інфекцію. Тому було вирішено у відокремленому корпусі Луцького пологового будинку облаштувати тимчасовий інфекційний госпіталь для хворих коронавірусом.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook