Керченський міст будували під особисте розпорядження президента Росії Володимира Путіна.
Читайте також: Недовго прослужив: Кримський міст почав зміщуватись (фото)
Про це повідомляє InfoResist.
Наразі вже відомо, що це був виключно політичний проект, який відразу ж був приречений на невдачу. Більше того один з російських науковців кандидат геолого-мінералогічних наук Юрій Медовар розповів, що Кримський міст взагалі перебуває під загрозою катастрофи.
Так, за його словами так зване "просідання" мосту вже є неминучим та формує доволі небезпечні наслідки.Також він розповів, що отримав сенсаційні матеріали, які повністю підтверджують його гіпотезу.
"Осадка повинна йти довго, тому що це четвертинні пухкі породи, які взагалі погано тримають. Але там, наскільки я зрозумів, з тих матеріалів, що мені прислали, йде випір в зворотну сторону. Видавлюються палі. Якщо вони видавлюються, то це дуже погано. Просто буде перекіс в різноспрямованих рухах", – сказав він.
Більше того Медовар розповів, що у разі продовження "руху" мосту він може взагалі переламатись надвоє. Вчений відзначив, що у разі продовження подібних дій мостом взагалі не буде можливо рухатись.
"Розумієте, у вас по ідеї полотно повинно бути горизонтальне, особливо це важливо для залізниці, там, де лежать рейки, тому що, якщо так піде далі, рейки, вибачте, стануть "раком". І поїзд зійде з них, звалиться в море і там потоне. Це дуже серйозні речі", – зазначив учений.
Читайте також: У Керчі обвалилась частина Кримського мосту (відео)
За його словами, ще в той час, коли він навчався в інституті, найбільш бездарним проектом був проект моста в цьому місці.
Також вчений додав, що будівництво цього мосту взагалі було катастрофою, адже місце будівництва непридатне для побудови такої споруди. Та рано чи пізно він все ж приречений на повну катастрофу та падіння.
"Це політичне рішення було заради однієї людини. Ось, зробили міст. Рано чи пізно він не встоїть", – зазначив він.
Медовар додав, що у будь-який момент "гордість Росії" може впасти у море, навіть попри те, що зараз він фактично не завантажений, адже мінімальна кількість автомобілів користуються його потужностями.
Читайте також: Росія закрила Керченську протоку для України
"Він може тріснути. Адже це є механіка грунтів, які чітко абсолютно показують властивість грунтів, що вони можуть тримати, якесь максимальне навантаження, куди вони просядуть. Це все вивчається", – резюмував Юрій Медовар.
Коментарі
коментарів немає