Прокуратура Волинської області звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про отримання телефонних дзвінків та розісланих у месенджері VIBER нібито від імені керівників прокуратури області вимог до фізичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності про надання чи позику коштів.

Читайте також: Донецька пенсіонерка бризнула газовим балончиком в обличчя 17-річної дівчини біля пам'ятника Бандері у Львові

Встановлено, що, задля власної наживи у шахрайський спосіб, ці вимоги розсилають особи, які перебувають у Довжанській виправній колонії №38, розміщеній у Луганській області на тимчасово непідконтрольній Україні території, повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Акаунт у месенджері (можливий номер телефону – 095-480-23-36), з якого надходять такі вимоги, містить фото керівника прокуратури, яке є в доступі в мережі Інтернет.

Читайте також: "Ї**нута на всю голову", – мережу розгнівав пост сепаратистки ДНР

Прокурори застерігають волинян – в жодному разі не надсилати і не передавати коштів шахраям та обов’язково звертатися із заявами про відомі їм факти таких дій у правоохоронні органи.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter