У ніч з 22 на 23 червня в обласному центрі Волині відбудеться акція "Ніч у Луцькій тюрмі".

Читайте також: Стівен Кінг закликав звільнити політв'язня Сенцова

Дійство відбуватиметься в одній з камер Луцької тюрми та проходитиме у реконструйованій атмосфері тих часів. Захід організований з метою вшанування пам’яті в’язнів, яких жорстоко розстріляли у червні 1941 року органи НКВС, у місті Луцьк.

Про це повідомили в Центрі національно-партіотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьку на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Чи покарає НАБУ Волинських прокурорів?

"Луцька тюрма – це територія колишнього Окольного Луцького замку, де розташований монастир Бригіток – пам’ятка архітектури національного значення, це комплекс споруд, куди входили центральний храм, келії і господарські приміщення. Ця пам’ятка пов’язана з сумними і трагічними подіями в житті міста та всієї Волині, які увійшли в історію, як розстріл в’язнів органами НКВС 23-24 червня 1941 року. Запрошуємо до участі у акції усіх, хто має бажання випробувати себе, покращити знання про ці події та вшанувати пам’ять загиблих", - зазначають організатори.

Читайте також: За злісну непокору поліції шістьом волинянам загрожує 2 роки тюрми

Збір на акцію "Ніч у Луцькій тюрмі" розпочнеться 22 червня о 21:00 за адресою вул. Кафедральна, 16. Під час проведення заходу учасникам заборонено користуватися мобільними телефонами, вживати принесену з собою їжу, напої. На акцію потрібно взяти теплі речі, карімати, ковдри (можна спальники).

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter