У Луцьку "на гарячому" спіймали чоловіка, який викидав сміття прямо під знаком із "забороною".

Читайте також: У Луцьку чоловік на джипі підкидає сміття під чужі будинки

Відповідний пост і відео до нього опублікував на своїй сторінці у Fаcebook лучанин Ілля Токаренко.

На відео видно як чоловік викидає багато сміття із власного автомобіля просто посеред вулиці, а на зауваження перехожих, які зафіксували усе на камеру, почав шукати виправдання своїм діям.

"Це не чиновник, не депутат, а проста людина, яка в проміжках між засудженням влади, просто викидає сміття під табличкою з "забороною", – зазначає Ілля.

"Ранок, виїзд з вулиці Гречаної на Потебні біля 14 школи. Навіть на зауваження, він залишає пакети з сміттям і шукає виправдання. Можливо якби і були поодинокі випадки, можна би було і не торкатися цієї теми, но вибачте в нас це вже масове явище. Смердить у Луцьку?" – підсумовує свій пост дописувач.

"Це реально хр*нь вже. То ламають щось, то с*уть, то сміття викидають. Як в мухосранську якомусь живемо", – прокоментував Ілля Токаренко.

Читайте також: "Через 2-3 роки Луцьк буде повністю закритий сміттєвими майданчиками", – Григорій Недопад

І через отаких-от "совісних" та "відповідальних" громадян, які не цінують і не поважають роботу інших, лучани будуть звинувачувати місцеву владу у тому, що у місті знову смердить чи ніхто не вивозить і не прибирає сміття. То можливо потрібно спочатку починати із себе? Насмітив – прибери! Який приклад ти подаєш іншим?

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter