В м. Дольни Млин, що за 150 км від м. Праги (Чехія), проходив чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації.

Програма змагань включала класичні дистанції на діапазонах 3,5 мгц, 145 мгц, а також пошук радіопередавачів на короткій дистанції в режимі "Спринт", у вікових категоріях ч/ж – 14 років, ч/ж – 16 років. Один з найкращих результатів за останні роки показала збірна команда України: 18 медалей з яких 6 золотих, 11 срібних та 1 бронзова. Загалом друге загальнокомандне місце, поступились лише господарям змагань, повідомляється на сайті Луцької міської ради.

За збірну команду України виступали три спортсмени з міста Луцька Волинського обласного спортивно-технічного клубу товариства сприяння обороні України, а саме Лотоцька Аліна в категорії ж-14 – 2 місце в особистому заліку і срібна медаль в командному заліку в категорії ж-14, Демчук Катерина 5 місце в особистому заліку і бронзова медаль в командному заліку в категорії ж-16. Іщук Владислав – 8 місце в особистому заліку і золота медаль в командному заліку в категорії ч-16.

Вітаємо наших спортсменів і їх тренерів Ігоря Долинського, Анатолія Долинського за проведену роботу.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter