Скандальну українську телеведучу Оксану Марченко, учасницю проекту "Танці з зірками" на "1+1" закликали покинути танцювальне шоу.

Читайте також: "Геть куму Путіна": Оксану Марченко прогнали коридором ганьби (відео)

Коментарі з критикою і закликами піти з'явилися під одним із постів Марченко в Instagram.

"Після тренування одне бажання: полежати і змастити знеболюючим синці. І знову, всупереч усьому, продовжити тренуватися! Адже світло в кінці тунелю побачить лише той, хто реально оцінить шлях, який потрібно пройти!" – написала в особистому мікроблозі ведуча, приклавши до посту фотографію зі своїм напарником Дмитром Чапліним.

Пост оцінили лайками понад 6 тис. користувачів мережі. Серед коментарів під знімками знаходяться не тільки позитивні відгуки, але і критика щодо останніх ефірів шоу, за підсумками яких знаменитості вдалося залишитися в програмі, незважаючи на найнижчі оцінки журі.

"Оксано, майте совість, підіть добровільно з проекту, всі прекрасно бачать, що ви не тягнете, вас тягнуть за вуха проплачені глядачі, цим ви тільки нагнітаєте обстановку, псуєте і без того не ідеальний імідж. Навіщо?", "Які танці, такі й оцінки. Все виглядає надто театрально і фальшиво, особливо міміка обличчя. На обличчі все написано", – відзначили в коментарях.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter