Представники Нацкорпуса влаштували акцію протесту біля вілли президента України Петра Порошенка та його бізнес-партнера Олега Гладковського (Свинарчука), якого звинувачують у розкраданні оборонного бюджету України.

Читайте також: Гладковський 15 разів відмовив компанії, яка озброює НАТО, у будівництві патронного заводу

За інформацією Нацкорпуса, розкішний особняк президента в Іспанії знаходиться буквально поряд з родинною садибою звільненого з посади першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського. Обидва будинки – Петра Порошенка та Олега Гладковського – знаходяться на півдні Іспанії, в невеликому містечку Аталая-Ісдабе. Садиби розташовані в елітному районі, де вартість нерухомості вважається однією з найдорожчих не тільки в Іспанії, але і на території всієї Європи.

Активісти провели акцію біля будинку президента, загальна площа якого, за їхньою інформацією, становить майже 1254 квадратних метра. Зокрема, на паркані садиби вони розмістили плакати з написами "Грабують" і "Будь відповідальним. Тримай слово". Також представники Нацкорпуса намалювали на асфальті навпроти вілли зображення свині і залишили напис "Мародер".

Читайте також: "Гробовозки" Гладковського і Порошенка: як президент з партнерами заробляють на війні

При цьому наблизитися до родинної садиби Гладковського активісти не змогли, так як вона знаходиться на території, що постійно охороняється. Спроба передати Олегу Гладковському іграшкового порося через охоронця також виявилася безуспішною. Після недовгої словесної перепалки з охоронцями представників Нацкорпуса попросили піти.

У Нацкорпусі відзначили, що провели цю акцію протесту, щоб показати звичайним людям, "як розкошують українські чиновники і президент Петро Порошенко, в той час як на Сході країни йде війна".

У Нацкорпусі пообіцяли, що це не остання подібна акція протесту і фігурантам корупційного скандалу в "Укроборонпромі" не вдасться сховатися від справедливого покарання ні в Україні, ні за кордоном.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook