Зірковому футболістові збірної Данії Крістіану Еріксену під час матчу Євро-2020 з Фінляндією було надано медичну допомогу.

В одному з ігрових моментів 29-річний хавбек знепритомнів і впав на газон. Футболісти одразу ж просигналізували, що йому потрібна допомога медиків.

Гра тут же була перервана. Крістіану почали надавати допомогу. У цей час інші гравці хапалися за голову.

Інцидент трапився під завісу першого тайму, який так і не був дограний досі. Допомогу Еріксену надавали більше 10 хвилин.

Вболівальники на стадіоні намагалися підтримати футболіста оплесками.

Рахунок у матчі Данія — Фінляндія після 42 хвилин гри не відкрито.

Пізніше Еріксена на носилках винесли з поля. У трансляції не показали, чи прийшов до тями датчанин.

УЄФА повідомив, що Еріксена доставили в лікарню, його стан стабільний.

З’явилася інформація, що Еріксен знаходиться в лікарні у свідомості. Найближчим часом він пройде обстеження.

Ось так стадіон підтримує футболіста: фінські вболівальники кричать «Крістіан», данці відповідають «Еріксен».

Першу допомогу на полі Еріксену надав Сімон К’яер. Він почав робити йому масаж серця.

Датська федерація футболу зробила заяву, в якій повідомила: «Крістіан Еріксен у свідомості, його стан залишається стабільним. Він, як і раніше, госпіталізований в Рігсгоспіталет для подальшого обстеження.

Сьогодні ввечері буде дограно матч проти Фінляндії. Це стало відомо після того, як гравцям підтвердили, що з Крістіаном все в порядку. Матч відновиться о 20:30″.

Матч поновлюється. Футболісти вийшли на футбольне поле.