Українські спортсмени вибороли 21 медаль на чемпіонаті світу-2018 серед ветеранів (спортсменів категорії "Мастерс" – вік 35 років і старше), який з 4 по 16 вересня проходив в іспанському місті Малага.

У заключні дні змагань українські легкоатлети зібрали повний комплект нагород зі спортивної ходьби на 20 км, повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Іван Пушкін довів число титулів чемпіона світу-2018 до трьох. У віковій категорії М85 він змагався лише з Серхіо Аугусто Міхелем Паолі з Домініканської Республіки і виграв у нього на фініші більше 13 хвилин (2:43.42 год).

Микола Панасейко (М80) поповнив свою колекцію нагород з Малаги "сріблом" з результатом 2:33.01 год, а Антоніна Тишко – "бронзою" у категорії W70 (2:21.31 год).

Не обійшлося й без медалей у стадіонних видах. Сергій Гаврась став чемпіоном світу у віковій категорії М60 з метання списа вагою 600 г. Його результат – 55,48 м.

Валентина Крепкіна (W50) з результатом 10,08 м посіла третє місце у потрійному стрибку.

Загалом на чемпіонаті світу з легкої атлетики у категорії "Мастерс" збірна України виграла 21 медаль:.7 золотих, 5 срібних і 9 бронзових.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter