У Ковелі чоловік штовхнув під маршрутку собаку, який на нього гавкав. Внаслідок отриманих травм пес помер.

Читайте також: На волинянина, який двічі переїхав собаку, відкрили кримінальне провадження (відео)

Про це повідомляють у Facebook−спільноті Kovel Animals.

"Чергова жахлива подія, що відображає, наскільки жорстокою може може бути людська істота... 

1 квітня, м.Ковель, камери спостереження фіксують здавалось би несумісну зі здоровим глуздом ситуацію. Пес, що мешкав на місцевому ринку, жив собі , мав ім‘я, його годували, любили, та навіть навчили команді, за якою він... починав гавкотіти на автівки. 

Звісно, виконання такої команди не є нормою соціальної поведінки, і частенько пес гавкотів навіть без виконання команди, та агресивним він, точно не був (висновки робимо після спілкування з людьми, що опікувались песиком).

Отож ситуація, велосипедист, що проїздив по вулиці Брестській, та пес, що декілька секунд пробіг поруч нього із гавкотом, а далі.., чоловік зупиняється, розвертається, іде на зустіч собаці, вже тримаючи велосипед у руках, та порівнявшись зі псом, навмисне штовхає останнього під колеса маршрутного таксі. Далі, далі не вистачає слів, що б описати ситуацію, є лише емоції, та страх, страх від того, що людина з явно хворою психікою (так, не боїмось робити подібний висновок) ходить посеред нас та наших дітей. 

Песик не вижив, а горе−чоловік, чомусь поїхав у протилежному напрямку, що ще раз доводить його не зовсім адекватні дії. 

Ми маємо свідків, відео з камер спостереження, та звертаємось до жителів міста, якщо вам щось відомо про дану особу, прохання повідомити нам. За цим фактом є заява до поліції, на відкриття кримінального провадження, просимо допомогти нам встановити особу вбивці песика", − йдеться в дописі.

Читайте також: У місті на Волині зловили величезну змію (фото)

Увага! Відео 18+

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook