У Волинській області співробітників митного посту "Піща" викрили на корупційній схемі.

Читайте також: Журналіст назвав суму хабаря потрібну для того, щоб влаштуватися на волинську митницю

Про це повідомив заступник обласного прокурора Максим Киричук.

Митники налагодили на ділянці українсько-білоруського кордону механізм системного одержання неправомірної вигоди від осіб, які переміщують до України автомобілі на так званих "єврономерах".

Правоохоронці зафіксувати шість епізодів незаконного збагачення посадовців митного органу в розмірі понад 2 тисячі доларів США. 

Читайте також: Які схеми корупційних заробітків діють на Волинській митниці

Сьогодні, 7 червня, під час чергового розподілу одержаної неправомірної вигоди між службовими особами митного поста, викрито інспектора та одного з його керівників, з відому якого підлеглі влаштували системні побори у пункті пропуску за не створення перешкод у ввезенні на митну територію України легкових автомобілів на іноземній реєстрації.

Проводяться слідчі дії також щодо інших службових осіб митної та прикордонної служб, які за даними матеріалів слідства можуть бути причетні до вимагання та одержання неправомірної вигоди від водіїв автомобілів з реєстраційними номерами країн Європи. 

Триває досудове розслідування, по завершенню першочергових слідчих дій вирішуватиметься питання щодо повідомлення особам про підозру у вчиненні злочину та обрання їм запобіжного заходу.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter