Правоохоронці отримали матеріали щодо земельних ділянок, які були самовільно зайняті або використовуються не за призначенням.

Читайте також: На Волині озеру загрожує екологічне лихо

Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської ОДА 13 червня, повідомляє Інформаційне агенство Волинські Новини.

Директор департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА Юрій Горбенко повідомив, що від жодної райдержадміністрації не надійшло матеріалів про те, що у них є порушення у сфері використання земель. Попри це, на території Устилузької міськради ділянка площею 24 гектари самовільно зайнята та обробляється невстановленими особами. 19 березня матеріали передали в правоохоронні органи.

Голова ОДА Олександр Савченко закликав чиновника перевіряти усі ОТГ, після цього звернуться в ГУ Держгеокадастру в області та вимагатимуть припинити роздачу земель там, де ними користуються неефективно.

Читайте також: "Там цивілізації немає", – Олександр Савченко розкритикував пляжі Світязя

На території Стенжаричівської сільради Володимир-Волинського району невідомі особи зайняли 39,8 гектара. Матеріали правоохоронцям передали ще у лютому. Також самовільно зайняту ділянку виявили на території Зимнівської сільради. Матеріали передали в нацполіцію.

На території Галинівської сільради Оваднівської ОТГ пасовища та сіножаті засіяв житель Володимира-Волинського Олександр Семенюк, не зареєструвавши фермерського господарства та не сплативши ПДФО, військовий збір тощо. Якщо правоохоронні органи не відреагують на цю інформацію, голова ОДА закликав директора департаменту організовувати прес-конференцію та за прізвищами називати тих, хто не реагує.

На території ще однієї з сільрад району 60 гектарів землі ПП "Західний Буг" отримало як пасовище та розорало їх.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter