10-го липня близько 12:00 в центрі Нововолинська на бульварі Шевченка біля Алеї Героїв на жінку зненацька накинулася собака, роздерли ногу. Жінку забрали до лікарні для надання медичної допомоги.

Читайте також: У луцькому парку жінка спускає собак на перехожих

Наталія розповідає, що просто йшла спокійно зі сторони супермаркету "Вопак", не бігла, нічим не махала. Зграя псів в цей момент лежали на траві під ялинкою. Чорна собака зненацька вибігла та роздерла ногу, за нею побігли ще дві, жінка відігнала їх сумкою, передає БУГ.

На місце викликали "швидку" для надання медичної допомоги та забрали жінку до НЦМЛ, де хірург наклав кілька швів. Також було зроблене щеплення. Жінці тепер тяжко ступати на ногу. Рана глибока та сантиметрів 10 завдовжки.

На тому місці постійно гуляє та сама зграя собак, сплять вони під сходами магазинів, які розташовані поблизу або на траві, біля лавок на Алеї, в дворах прилеглих будинків.

Читайте також: Зграя собак ледь не розірвала українку просто на території лікарні

Кажуть, що саме цей чорний пес часто кусає людей. Він має на вусі кліпсу, що означає, що він стерилізований.

У ВУКГ Нововолинська складений договір із КП "Ласка", яке знаходиться в Луцьку. Приїжджають вони десь раз на місяць, виловлюють собак, стерилізують, одягають кліпси і повертають назад в місто. За одного пса платять до 900 гривень.

Однак проконтролювати скільки собак вивозять з міста і скільки назад привозять неможливо. Так само ж і те, яким способом здійснюють стерилізацію. Для безпритульних тварин важливо, щоб операція проходила таким чином, коли статеві залози видаляються повністю. В такому випадку самки перестануть збирати біля себе «кавалерів» і ходити стадами, ну і звичайно, не будуть розмножуватися, що дуже важливо. Нерідко можна спостерігати в місті кліпсованих псів у компанії інших, які бігають навколо і обнюхують.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter