У трирічного хлопчика із села Козлиничі Ковельського району виявили важке онкологічне захворювання. Для того щоб врятувати життя дитині, потрібна дороговартісна операція за кордоном. 

Читайте також: Атовцю з Волині терміново потрібні донори крові

Про це інформує Інформаційне агенство Волинські Новини.

Як повідомила мама Матвійка Марія Хвищук, зараз дитина перебуває на лікуванні у київському "Охматдиті", проте все, що могли, українські лікарі уже зробили. Одна надія – на лікування за кордоном.

У Матвійка виявили важке онкологічне захворювання: десмопластична дулобластома 4 стадії задньої черепної ямки, оклюзійна гідроцефалія. Дитина уже перенесла три операції, під час яких хлопчику видалили чотири пухлини.

Читайте також:  Молодий волинянин, котрий потрапив у страшну аварію, потребує допомоги (фото)

Наразі у столичному "Охматдиті" дитині проводять післяопераційне лікування, а опісля хлопчику потрібне дообстеження та лікування закордоном:

"У Матвійка було п’ять пухлин у голові. Чотири із них видалили, лишилася одна – найбільш небезпечна, бо знаходиться у мозку, біля таламуса. Операція може позбавити мою дитину можливості бачити, тому українські лікарі пропонують лікування хімією та радіотерапією. Однак, медики не дають жодних гарантій, що пухлина зникне або ж припинить свій ріст. Тому потрібно їхати за кордон. Це все коштує шалених коштів, до того ж поки що ми незнаємо, в яку саме країну ми поїдемо. Також нам не оголосили й точної суми, необхідної на операцію. Ми надіслали запити із проханням нас прийняти у декілька клінік. Поки що відгукнулися лікарі з Німеччини, але на остаточну відповідь від них ще чекаємо. Щоб не втрачати час, розпочинаємо збір коштів уже. Адже наш синочок, наше маленьке сонечко, дуже мріє бути здоровим і повернутись додому, бо там на нього чекає молодша сестричка, яка теж за ним сумує. Давайте спільними зусиллями допоможемо нашому малюку якнайшвидше подолати цю страшну хворобу. Спільними зусиллями разом із небайдужими людьми вдалося зібрати 10 тисяч доларів, але така операція вартує більше 100 тисяч. Точну суму нам оголосять у остаточній відповіді. Часу у нас зовсім немає – потрібно рятувати життя сину. Тому благаю усіх небайдужих про допомогу! Будемо вдячні за кожну гривню" – звертається мама хлопчика Марія Хвищук.

Сьогодні родина отримала відповідь від турецької клініки, у якій готові прийняти хлопчика. Лікування там обійдеться у понад 53 тисячі доларів.

Перерахувати кошти на лікування Матвійка можна за такими реквізитами:

Приват банк : 5168 7453 0219 8608 Грн (мама)Хвищук Марія Миколаївна

5168 7573 9852 7459 USD (Мама) Хвищук Марія Миколаївна 

0680274944 мама Маша 0660881005 тато Сергій

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook