На Волині у помешканні чоловіка, який підозрювався у викрадені ноутбука, під час проведення обшуку виявили 15 кущів конопель, які той вирощував на балконі.

Читайте також: П’яного водія-прокурора, який збив на смерть чоловіка, ще не звільнили з посади

Про це йдеться у вироку Іваничівського районного суду Волинської області від 13 квітня, пише Інформаційне агенство Волинські Новини.

Як вдалося встановити під час судового засідання, 11 травня 2016 року обвинувачений викрав з вітрини магазину ноутбук "Asus Eeebook Е502МА" вартістю 8699 гривень, чим спричинив потерпілому матеріальну шкоду на вказану суму.

Окрім того, 6 червня під час проведення обшуку в його помешканні було виявлено та вилучено 15 кущів рослинного походження зеленого кольору, які, згідно з висновком експерта, є рослинами роду коноплель. Чоловік посіяв та вирощував їх приблизно з квітня 2016 року без належного на це дозволу для власного вживання без мети збуту.

Читайте також: Убивство підлітка на Закарпатті: суд заарештував 14-річного підозрюваного

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений свою винуватість у вчиненні інкримінованих йому злочинів не визнав та показав, що, можливо, в день вчинення крадіжки він дійсно і заходив в магазин, з якого зник ноутбук, однак крадіжки ноутбука не вчиняв. Що стосується виявлених у нього на балконі наркотичних рослин, то він сказав, що їх не вирощував. Зокрема, чоловік не заперечив, що вони росли в нього на балконі, однак про те, що це наркотичні рослини, а саме коноплі, він не знав. Він стверджував, що насіння потрапило в землю випадково, а в горщиках на балконі він посіяв розсаду овочів, насіння яких придбав на ринку.

Хоча обвинувачений свою вину не визнав, однак його вина повністю доведена дослідженими в судовому засіданні доказами. Зокрема, свідки впізнали в ньому особу, яка здійснювала крадіжку.

Відтак, суд визнав його винним та призначив покарання у виді позбавлення волі на строк 1 рік.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter