Під час фактичних перевірок, які фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Волинській області провели від моменту запровадження ліцензування реалізації пального, в області встановлено низку порушень вимог закону.

Читайте також: Відсьогодні волинські підприємці-перевізники розпочинають всеукраїнську акцію протесту

Зокрема, в ході 6 фактичних перевірок на Волині викрили безліцензійну реалізацію скрапленого газу в роздріб. Ще 5 фактичних перевірок виявили факти зберігання та роздрібної реалізації пального без відповідних ліцензій. Про це повідомляє ГУ ДПС у Волинській області.

Окрім того, фахівці ДПС викрили 18 фактів реалізації пального без наявності ліцензії на роздрібну торгівлю пальним.

Такі порушення норм Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" №481/95-ВР( зі змінами) із 1 липня 2019 року передбачають застосування штрафних санкцій до порушників.

Загальна сума штрафних санкцій, що очікують на бізнес за безліцензійну торгівлю пальним – 4,5 мільйона гривень, а за зберігання пального без відповідної ліцензії – 2,5 мільйона гривень.

В зв’язку з допущеними порушеннями законодавчих вимог у представників бізнесу співробітники податкової міліції вилучили пального загальною вартістю 5,7 мільйона гривень.

Читайте також: На Волині працівники залізниці з потягів викрали дизельного палива на 130 тисяч гривень

В Головному управлінні ДПС у Волинській області застерігають представників підприємництва від порушень при реалізації пального і нагадують: із 1 липня 2019 року відбулися суттєві зміни в контролі за обігом пальним, запроваджено Систему електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, введено ліцензування діяльності з виробництва та обігу пального.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook