На Волині викрили злочинну групу, члени якої постачали наркотики у виправну колонію.

Читайте також: Бійка з тяжкими наслідками і чоловік з наркотиками: у Луцьку затримали небезпечних злочинців

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

На Волині викрили незаконну діяльність злочинної групи з числа мешканців Волинської, Івано-Франківської і Львівської областей та осіб, що відбувають кримінальне покарання і утримуються у Маневицькій виправній колонії, які на системній основі займались постачанням в установу виконання покарання та збутом серед інших засуджених наркотичних засобів.

Керував діяльністю групи один із засуджених, розрахунки за поставлені наркотичні засоби проводили за допомогою системи електронних переказів коштів із застосуванням засобів мобільного зв’язку.

Читайте також: Знищити: в Україні заборонили ліки російського виробництва

Наразі двом учасникам злочинної змови повідомили про підозру у вчиненні незаконного придбання, зберігання з метою збуту та збуту наркотичних засобів (кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 307 КК України) і застосували щодо них запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Вирішують питання щодо повідомлення про підозру у вчиненні злочину решті членів злочинної групи, а також обрання їм запобіжних заходів та переведення засуджених з виправної колонії до слідчого ізолятора задля забезпечення проведення з їхньою участю слідчих і процесуальних дій.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter