Виконувача обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Олеся Іващенка підозрюють у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам.

Читайте також: Немає, де жити та мамине авто: що у декларації затриманого на хабарі екс-керівника Держгеокадастру Волині

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Відомо, що Ковельська місцева прокуратура повідомила про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам, виконувачу обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області.

Читайте також: У Луцьку на хабарі затримали начальника Держгеокадастру Волині (фото)

У серпні минулого року посадовець, будучи обізнаним про належність трьох земельних ділянок площею 1 га кожна за межами населеного пункту на території Пульмівської сільської ради Шацького району до земель водного фонду та особливо цінних земель, без проведення обов’язкової державної експертизи землевпорядної документації підписав та видав накази, якими затвердив проекти землеустрою про відведення ділянок у власність громадянам. При цьому відомості про ґрунтовий покрив та категорію земель не відповідали дійсності.

На підставі наказів у Державний реєстр речових прав на нерухоме майно внесли відомості про реєстрацію права власності на три ділянки вартістю понад 1 млн грн. кожна за громадянами – і з власності держави ці ділянки незаконно вибули.

Нині виконувача обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру в області підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

У кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

Нагадаємо, 30 жовтня 2018 року Іващенко написав заяву на звільнення. Під час прийому Іващенка у Горохові до нього прийшли кілька десятків місцевих атовців, а також активісти із Луцька. Атовці із Горохова та району мали чимало петензій до очільника Держгеокадастру: адже в серпні Іващенко вже обіцяв "розібратися" із ситуацією навколо земель у районі. Різка розмова перейшла у штовханину і на голові Іващенку розбили яйце. Тому він зрештою написав заяву.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook