Верховна Рада внесла законопроект, який захищатиме дітей від статевих злочинів.

Читайте також: В Україні посилили покарання за педофілію

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це у Facebook написала експерт-кримінолог Ганна Маляр.

До хворих на педофілію будуть запроваджувати хімічну кастрацію. "Буде створений реєстр осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканності малолітньої чи малолітнього. Осіб, що влаштовуються на роботу в дитячі заклади, будуть перевіряти через цей реєстр. Посилюється відповідальність за статеві злочини проти дітей", – зазначає експерт.

Запроваджується хімічна кастрація як "добровільний захід медичного характеру". Хімічна кастрація – це уколи та пігулки, які мають певний час дії (тобто це не довічно). Відповідно до законопроекту хімічна кастрація може застосовуватись лише до осіб, хворих на педофілію. Факт хвороби підтверджує психіатр.

Читайте також: "Всю ніч бродила в пошуках дому": 19 річний хлопець зґвалтував маленьку дівчинку і залишив в лісі на морозі

Тож, законопроект розділяє осіб, засуджених за статеві злочини проти дітей на дві групи: здорові та хворі на педофілію. Здорові відбуватимуть покарання відповідно до вироку. А хворі на педофілію (їх насправді дуже мало серед тих, хто ґвалтує і розбещує дітей) – будуть мати можливість частину терміну покарання добровільно замінити на хімічну кастрацію.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter