Учора у львівській обласній дитячій лікарні "ОХМАТДИТ" лікарка у стані алкогольного сп’яніння проводила прийом пацієнтів.

Цю інформацію на своїй сторінці у Facebook підтвердила головна лікарка ОХМАТДИТу Мар’яна Возниця, передає Zaxid.net.

Те, що лікарка нетвереза, помітили батьки, чию дитину вона оглядала. Батьки викликали поліцію і написали заяву.

Читайте також: Працівники "Охматдиту" привласнили ліків на 8 млн грн

За словами матері однієї з пацієнток, нетвереза лікарка не змогла діагностувати в її доньки ангіну.

"Вона, оглянувши дочку, сказала, що вона здорова, нічого не призначила, скерування на аналізи не дала. Після огляду у тверезого лікаря і здачі аналізів, поставили діагноз – початок ангіни, призначили антибіотик і інші ліки", – написала у Facebook користувачка Оксана.

Головна лікарка Мар’яна Возниця підтвердила, що такий інцидент дійсно мав місце в лікарні.

"Сьогодні в ОХМАТДИТі стався прикрий випадок. На жаль, і серед медичної спільноти є люди, які безвідповідально та байдуже трактують свою роботу. Якби це стосувалося б лише їх, то нехай. Проте йдеться про здоров’я та одужання пацієнтів, які звертаються в лікарню за допомогою. А також про репутацію медичної допомоги в цілому, яка, на жаль, не укріплюється через такі поодинокі випадки. Колегам та мені особисто дуже прикро та соромно за це. Одна людина поставила під сумнів та під загрозу багато надважливих речей одномоментно. Я дуже вдячна батькам, які не залишилися байдужими та назвали речі своїми іменами. Лише разом ми зможемо подолати речі, яким нема місця в цивілізованому світі", – зазначила Возниця.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter