На 80-му році життя помер відомий український актор театру і кіно Віктор Пасічник.

Читайте також: Помер відомий російський актор та сценарист (фото)

Про смерть народного артиста України, актора, співака і режисера Віктора Пасічника повідомив народний депутат Тарас Кремінь. За його словами, актора не стало в понеділок, 24 червня. Причини смерті Пасічника не розкриваються.

Віктор Пасічник народився 19 листопада 1939 року в селі Маринівка Запорізької області. Він закінчив театральну студію при Київському театрі оперети і переїхав до Миколаєва в 1965 році.

Пасічник виконував баритоном основні партії класичного національного репертуару на сцені Миколаївського українського театру драми та музичної комедії, згодом став вокалістом обласної філармонії, а потім – заступником директора Миколаївського обласного театру ляльок.

З 1977 року актор виступав у Миколаївському академічному російською драматичному театрі, де він зіграв більше 50 ролей.

Впродовж останнього десятиріччя Пасічник не працював: як через проблеми зі здоров’ям, так і через відсутність пропозицій. У минулому році з життя пішла дружина актора. Після цього новообраний директор театру Артем Свистун запросив Пасічника повернутися на сцену. Свої останні ролі актор зіграв у виставах "Поминальна молитва" Горіна та "Чисто сімейна справа".

Читайте також: Померла всесвітньо відома російська актриса (фото)

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook